Aktuality

Dodáváme teplo do vašich domovů více než 50 let!

Oprava teplé vody - ul. Husinecká a Pivovarská

Vážení odběratelé,

v souvislosti s nedávnou havárií na teplovodním potrubí (teplá voda), která proběhla dne 5. března, v oblasti ulic Husinecká a Pivovarská, jsme nuceni v mimořádných opravách i nadále pokračovat. Zhoršená kvalita potrubních pozinkovaných rozvodů si vyžaduje mimořádné a neplánované havarijní zásahy. Součástí těchto oprav jsou krátkodobé odstávky a často zhoršená kvalita (zákal) teplé vody, která je způsobena manipulací potrubí. I proto jsme v nedávné době nechali vyčistit zásobníky vody a provedli jsme mimořádný servis na elektrolytické úpravně teplé vody. Ta aktuálně pracuje v nadstandartním režimu a čištění vody probíhá několikrát denně. Prioritou je pro nás kompletní rekonstrukce teplovodních rozvodů v této oblasti během letošního léta. Použijeme ozkoušené flexibilní potrubí, které díky svým vlastnostem dovoluje snížit objem výkopových prací a zkrátit samotnou odstávku teplé vody.

V souvislosti s omezením dodávek a často zhoršenou kvalitou teplé vody se našim odběratelům omlouvám a pevně věřím, že aktuální havarijní práce budou již poslední a stav se, do doby provedení kompletní rekonstrukce, stabilizuje.

 

Ing. Petr Kolín, jednatel společnosti

5. 3. 2022 - Práce na havári byly dokončeny a dodávka teplé vody byla dnes v 10:15 hod. úspěšně obnovena. Upozorňuji, že krátkodobě může docházet k zákalu. Děkuji za pochopení 

Vážení zákazníci,

dovoluji si Vás informovat, že z důvodu havárie části teplovodního potrubí, dojde v sobotu 5. března 2022 do 8:00 do 12:00 hod. k mimořádné odstávce teplé vody.

Odstávka se dotkne následujících objektů v ulici Husinecká a Pivovarská tj. č.p. 703, 704, 15, 14, 165, 676 a 675

Upozorňujeme, že po opravě potrubí může krátkodobě docházet k většímu výskytu zákalu v teplé vodě.

Za nepříjemnosti se omlouvám a věřím, že situaci zvládneme opravit v co nejkratším čase a obnovit pro vás dodávku teplé vody.

Děkuji za pochopení vzniklé situaci. 

 

Ing. Petr Kolín

Jednatel Tepelného hospodářství Prachatice s.r.o.

© Copyright 2022 Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o.

Tomuto webu dodal šťávu: