Aktuality

Dodáváme teplo do vašich domovů více než 50 let!

Nové ceny prachatické teplárny vás zahřejí

Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. jde již čtvrtým rokem proti obecnému trendu a snižuje ceny tepla i letos. V rodinném rozpočtu průměrné domácnosti se pokles ceny projeví úsporou více jak 200 Kč za rok. Možná se vám to může zdát málo, ale díky neustále propracovanější strategii nákupu zemního plynu jsme domácnostem v Prachaticích ušetrili za poslední čtyři roky přes 6000 Kč. Zemní plyn navíc přináší minimální zátěž na životní prostředí. Není to ovšem jediný krok, díky němuž se nám dlouhodobě daří snižovat náklady. Ke stabilizaci ceny a jejímu postupnému snižování vede mnoho dalších kroků. Významně se promítá např. prodej elektřiny a řada dlouhodobých opatření zvyšující efektivitu výroby, zlepšení distribuce tepla a snížení provozních nákladů společnosti. 

Nový ceník tepla včetně historiie cen naleznete ZDE. V ceníku naleznete výslednou cenu tepla, dle které proběhlo vyúčtování roku 2020 a předběžné ceny tepla na rok 2021.

Vývoj nákladů za teplo jasně ukazuje, že prachatické domácnosti na teple šetří. Stabilizaci ceny tepla a její postupné snižování plníme. Ušetřete i vy. Poptejte naše služby a společně najdeme řešení i pro vás. 

Ing. Petr Kolín, jednatel společnosti

© Copyright 2022 Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o.

Tomuto webu dodal šťávu: