Aktuality

Dodáváme teplo do vašich domovů více než 50 let!

Od pátku 25. 09. 2020 jsme zahájili topnou sezónu

V souvislosti s vývojem venkovních teplot jsme od pátku 25. 09. 2020 přistoupili k zahájení provoz celodenního vytápění. Od minulého týdne probíhaly aktivní přípravy na zahájení nové topné sezóny, kdy jsme v omezeném režimu přitápění prováděli celou řadu kontrol a ověřovali spolehlivost zařízení po letní odstávce.

Během letní odstávky jsme realizovali mnoho oprav a rekonstrukcí na tepelné soustavě. Zmodernizovali jsme výměníkové stanice Na Sadech a Pod Lázněmi. Rekonstrukcí prošel horkovod v ulici Lázeňská , část rozvodů tepla a teplé vody Na Sadech a velká horkovodní šachta v areálu VISHAY.

I přes veškerou naši snahu může zahájení vytápění způsobovat u některých zákazníků drobné problémy s nedotápěním otopných těles apod. V takovém případě nás kontaktujte skrze formulář nebo na servisní lince 388 312 776.  

Mám radost, že se nám letos povedlo opět vylepšit další části soustavy vytápění, které posilují spolehlivosti a komfortu v dodávkách tepla a teplé vody našim zákazníkům. V souvislosti s tím děkuji našim zákazníkům za trpělivost při omezení dodávky teplé vody během letních pracích.

Ing. Petr Kolín

jednatel společnosti

© Copyright 2020 Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o.

Tomuto webu dodal šťávu: